Re Think- Re Use

Re Think- Re Use-1
|

Re Think- Re Use  הוא פרויקט פרי יצירתם של הסטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי במכללה הטכנולוגית הנדסאים באריאל שנעשתה במסגרת קורס עיצוב אקולוגי. פרויקט זה נערך במספר מקומות בעולם תחת כותרת דומה וזוכה כל פעם לפנים חדשות. המטרה היא  'להחזיר לחיים' מוצרים שאנחנו זורקים לאשפה בגמר השימוש.

Re Think- Re Use-2
יעל גידה

בפרויקט ה- Re Think- Re Use,הסטודנטים עמדו מול אתגרים חדשים שהם לא נתקלו בהם עד כה, כאשר כל סטודנט היה רשאי לבחור מתוך רשימה קצרה של אובייקטים את אלה שעבורם ירצה לעצב את 'האפליקציות' שיגרמו לשינוי יעדו של האובייקט ועל ידי כך יהפוך האובייקט למוצר חדש לגמרי, כשהמטרה היא בעצם להאריך את חיי המוצר ולהפוך אותו לרלוונטי בגלגולו החדש.לרשות הסטודנטים עמדו בקבוקי יין ריקים, קופסאות שימורים וצנצנות.

Re Think- Re Use-4
דליה חיימוביץ

לאחר הליך של חשיבה על קונספט יצירתי, פיתוח, תכנון הנדסי ועיצוב, התקבלו מעל ל-30 מוצרים חדשים, רב גוניים ומעניינים ש"נכנסו לתפקידם החדש באופן מיידי". כל הפרויקטים תוכננו, עוצבו ויוצרו על ידי הסטודנטים במדפסות תלת המימד של המחלקה לעיצוב תעשייתי.

Re Think- Re Use-3
עמר אביה

בין הפרויקטים הבולטים: הפרויקט של אביה עמר שעיצבה מסחטות שונות המותאמות לצנצנות שונות לסחיטת לימונים ותפוזים, הפרויקט של יעל ג'דה שעיצבה משחקים המותאמים לשולחן משרדי כגון: מיני כדורסל שולחני לניירות, משחק איקס עיגול עם דיו והוקי שולחני. והפרויקט של דליה חיימוביץ' שעיצבה מוצרי אפיה שונים כגון: מערוך בקבוק, מעמד לאחסון בלילת אפייה, מעמד ליצירת עוגיות בצורות שונות ומעמד לתערובת הבלילה.

פורסם בקטגוריה כללי
תגובות פייסבוק