תערוכת-אופנה:-חיות אופנה

חיות אופנה-1
|

תערוכה חדשה מסקרנת וחשובה המציגה מעצבים מתחומים שונים, שיצרו דימויים אופנתיים מרתקים תוך שימוש בהשראות מבעלי חיים וזאת ללא כל שימוש בעור, פרווה, נוצות, צמר או משי. לכו לראות!

בין המשתתפים בתערוכה: מעוז דהאן (נובוריש דוג), ירון מינקובסקי, רוני קנטור, קיי לונג, ג'ניפר קים, חן בר קליפה, אושי (אושייה), שרית לולאי (נוקילה), רן צוריאל, רעומה, סיסטר M, נדב רוזנברג, מיכל ויסמין נגרין, אורן אנקווה, רועי דרהי, אלינור ינובר, ענבל וייס, סימו מרום, ברק להב, ירדן אייזק, נעה לוי (מונה ריי), עומר טובול, נלי בנימין, חלי (לפלקה לוקה), נופר חיימוביץ, ענת שחר, נתלי יצחקוב, אניה דרגנצ'ב, דניאל אסייג, לינור נבטי, מרב פלג.

אוצרים: גילי סיוון כהן, יואב מאיר
נעילה: 26.11.16

 

חיות אופנה-4
ירון מינקובסקי . צילום רן יחזקאל

 

מאז ומעולם השתמש עולם האופנה בדמויותיהם של בעלי החיים ואף במרכיבים מהחי ליצירת אופנה עשירה ומגוונת. בעקבות המהפכה הטבעונית והמודעות ההולכת וגוברת לסבלם של בעלי החיים, תופסת תאוצה המגמה של אופנה טבעונית, אופנה ללא שימוש בבעלי חיים ובחומרים כמו עור, פרווה, נוצות, צמר או משי.

 

חיות אופנה-5
שרית לולאי וענבר שחק. Misfit animal. צילום: רן יחזקאל

בתערוכה ישתתפו מעצבים מתחומים שונים כגון: אופנה, טקסטיל, תכשיטים ועוד, אשר עושים שימוש בעבודתם בחומרים שאינם מן החי. המעצבים יציגו פריט אופנה שיצרו במיוחד לתערוכה, בדגש על אינטרפלציה טבעונית למראה חייתי כשהמטרה היא להשאיר את בעלי החיים כהשראה בלבד ולהניח להם לחיות את חייהם.

 

חיות אופנה-2
רוני קנטור. WILD THING. צילום: רן יחזקאל

 

כך למשל יציג רועי דרהי, בוגר טרי של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר את "הצבא לשחרור גמדי הגינה" – מערכת אחת מתוך קולקציה השואבת השראה מגמדי הגינה, בעלי המראה השובב והקיטשי, ומעולמם הוויזואלי של חצרות וגינות העשיר בפלמינגואים מפלסטיק, כדורי זכוכית וחפצי נוי.  למרות הצבעוניות, ההדפסים והשימוש בנצנצים המעטרים את הדפס הפלמינגו מערכת הלבוש שומרת על צללית "גברית" בעלת כתפיים רחבות ורגלים צרות, כמו אלו של הפלמינגו וגמד הגינה. מעצב שמלות הכלה והערב, רן צוריאל יציג את " Octopus" העשויה כולה מתחבושות גזה העשויות כותנה שנצבעו. המטרה הייתה ליצור שמלת ערב בהשראת התמנון תוך שימוש בחומר טבעי עמו אפשר לפסל.

 

חיות אופנה-3
אורן אנקווה. להבה יוקדת. צילום: שי יחזקאל

חיות אופנה

גלריית החווה – הכניסה ללא תשלום!
כתובת: רח' הנחושת 1 פינת רח' המלאכה, א.ת חולון
שעות פתיחה: ב' 16:00-13:00, שישי-שבת 14:00-10:00

 

 

פורסם בקטגוריה מגזין אופנה
תגובות פייסבוק