מייגן מיימון

Mégane Meimoun-3
|

מייגן מיימון בלוגרית אופנה שמה לכם את התחושות, הרגשות, החיים הטובים ואלו שלא, מול העיניים. לכם נשאר להכנס לחייה של הבלוגרית, אל צפונות נפשה, להתחבר לתחושות, לרגעי החיים, לצאת איתה למסע משותף

המציאות שיש בה זוהר והרבה אפור היא כמו מכחול הנמשח על קן הציור של החיים. תמצאו אותה בשורות הראשונות של תצוגות האופנה, לוגמת שמפניה בהשקות, מחליפה מילים עם עורכות מגזיני אופנה, לעיתים היא תכתוב על מוצר שנשלח אליה לבדיקה. אתם עוקבים אחריה במדיות השונות. היא תדהדר במספר העוקבים בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר ובמספר הצפיות של הבלוג שלה.  יצאנו למשימה להראות לכם את עבודתה של בלוגרית אופנה שהיא גם סטייליסטית למחייתה ועקבנו אחר דרך העשייה. החל מישיבת קונספט, עם צוות המערכת ובחירת הדוגמנית, המשך לאיסופים מחנויות ובוטיקי האופנה והמשך לסט עצמו בו נערכו הצילומים. החשיבה וההחלטות שהיא מקבלת על הסט.

Mégane Meimoun-9
צילום: חיים כהן

תכירו את מייגן מימון, (Mégane Meimoun), בלוגרית אופנה בת 20, עולה חדשה מצרפת, המתגוררת באשדוד. לפני חודש פגשנו בה בשמלה אדומה ונוצצת מתהלכת על השטיח האדום בפסטיבל קאן. העיניים שלה נצצו. זו דוגמה לכבוד שמקבלות בימנו בלוגריות. הזמנות לאירועים ולמסיבות הכי נחשבות. החלק האפור של הבלוגריות היא הכתיבה, המחשבה, העיסוק בנושא הכתיבה, כמובן שלא הכל אפור, שכן פוסט טוב מעלה את רף האדרנלין ויש בו סיפוק רב. אל הפרויקט הזה נבחרה הדוגמנית הצעירה אור שטרית מסוכנות הדוגמנות 'דה זה וו', עיצובי האופנה שייכים למעצב האופנה רובינה קולקציית 2015/16 ותכשיטי השיער והתכשיטים שייכים למעצבת קרן וולף. לפרוייקט גייסנו את המעצב השיער והמאפר גל מיכאל ומי שנבחר לצלם את הפרונט ואת מאחורי הקלעים של היצירה הוא חיים כהן. בתמונות שלפניכם תוכלו לראות כיצד הסטייליסטית מתאימה את התכשיטים לבגדים ולאולי ללמוד מעט על איך מצטלמת הפקה אופנה.

צילום: חיים כהן

סטיילינג: מייגן מימון
איפור ועיצוב שיער: גל מיכאל
דוגמנית: אור שטרית ל'דה זה וו'

Mégane Meimoun-8
צילום: חיים כהן
Mégane Meimoun-2
צילום: חיים כהן
Mégane Meimoun-4
צילום: חיים כהן
Mégane Meimoun
צילום: חיים כהן
Mégane Meimoun-6
צילום: חיים כהן
Mégane Meimoun-12
צילום: חיים כהן
Mégane Meimoun-7
צילום: חיים כהן
Mégane Meimoun-1
צילום: חיים כהן
Mégane Meimoun-8
צילום: חיים כהן

תגובות פייסבוק