מה עשית יא קורונה – מוגבל מגיל 18+

קורונה-מסכה-מגזין-אופנה-לגברים
|
קורונה-טרנדים-אופנה-2020

העורך המשוגע – טור חדש / אפי אליסי עורך אחראי Fashion Israel


קורונה-אופנה-מסכה

מרץ 2020. כל כך שמרנו על אמא שהייתה כבר אחרי אירוע מוחי שהותיר אותה אומללה ובודדה. המטפלת אסרה לבוא איתה במגע שחלילה תידבק בקורונה. ואז בא האירוע שגאל אותה מיסוריה והיא הלכה מאיתנו.

מה עשתה לי הקורונה? ״שווים ושווים יותר״ הספר של סמי מיכאל שהשפיע על חיי, הפך לא רלוונטי. פתאום הפכו אזרחי העולם לישות אחת שווה. זה ניחם אותי. לא חסרו לי דברים גשמיים. אני איש של קפה וסיגריות. מסתפק במועט. התרבות חסרה לי מאוד. מסתבר שהלחיצו אותנו עם כפפות ואלכוג׳ל. נשארנו עם מסכה. "היא תציל את העולם". כך מספרים לנו – עד שיבוא החיסון הגואל.

אפי אליסי

קורונה-אופנה

צילומים: אפי אליסיfashionisrael.mag@
מוזה: אומרי זכאיo.j.zak@


קורונה-מגזין-אופנה

קורונה

"כואב לי שאנשים חולים, חלקם לא שורדים. אלפי אנשים פושטים רגל או נלחמים בשיניים לסגור את החודש. זה שובר את הלב לראות חיים שלמים של אנשים ומשפחות מתרסקים אני מאוד מקווה שיגיע חיסון כמה שיותר מהר ונצא מזה"

אומרי זכאי
קורונה-אופנה-2021

סקס

"מוצר צריכה בסיס וקיומי בחיינו אנו. בזוגיות עם רגש, או בלי. חיבור שגורם לשכוח מהכל, להרגיש משהו אחר שפורק (תרתי משמע) ממך כל עול"

אומרי זכאי
קורונה-טרנדים-אופנה

הגוף שלי

"עבודה קשה ומלחמה. לקח לי שנים להגיע לתוצאה שאתם רואים. הוא כמו מקדש. זו הסיבה לא עושה קעקועים. כששאלו את כריסטיאנו רונלדו למה אין לו קעקועים הוא השיב: "ראית פעם מרצדס עם מדבקות?" אני מאמין בזה, שלם עם הגוף שלי מאוד ולא מתבייש בדבר.

אומרי זכאי
קורונה-טרנדים-מגזין-אופנה


"תמיד אמרו לי שיש לי חיוך כובש ומדבק. יש לי אנרגיות טובות וכן אני גם תמיד דואג שכל הסובבים אותי יהיו תמיד עם חיוך על הפנים, גם אם זה מישהו שאני לא מכיר אני תמיד אחייך, אבל זה קצת מוזר להיות זה שדואג לכולם לחייך בזמן שאין אף אחד שידאג לי לחייך."

אומרי זכאי
קורונה-טרנדים-אופנה-2020

"שלא תבינו לא נכון יש לי מלא חברים וכולם רוצים את הכי טוב בשבילי. אבל לפעמים אתה רוצה משהו אינטימי יותר. את הבחורה הזאת שתצחק איתה ורק אתם תבינו. משוגעת כזאת בדיוק כמוני. בכנות לא חסר לי שיגענות, אני בן אדם שאוהב הרפתקאות אבל זה כבר ניהיה קשה לחוות לבד יש למי לספר את הסיפור אבל כשאין עם מי לחלוק את אותו סיפור זה כבר משהו אחר."

קורונה-טרנדים-אופנה-מגזין-גברים

"דברים טובים לוקח זמן עד שמקבלים אותם. כך אדע להעריך אותם יותר, בנתיים טוב לי במקום שלי, כל יום אני מסתכל למעלה ואומר תודה. בנימה זו תודה לבורא עולם"

אומרי זכאי
קורונה-טרנדים-אופנה-2020

@אומרי הוא המוזה שלי לטור הראשון אם גם אתם רוצים לשמש לי מוזה תשלחו מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
@זו פעם ראשונה שצילומים שצולמו במוביל מתפרסמים באתר. לאחר כמעט שבע שנים כעורך האתר החלטתי ללחוץ בעצמי במצלמה.
@הטור יארח אנשי תרבות, אופנה ואמנות, אבל לא רק!
@העורך המשוגע – חמש שנים סבלתי ממאניה דיפרסיה וסכיזופרניה פראנואידית (מחלת רדיפה). שיקמתי את עצמי והיום אני בעלים של מגזין אופנה שווה!


זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה ישראלי
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרם: fashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

תגובות פייסבוק