נאור אהרוניין – Mirza: "ה-DNA שלי עדכני, חדשני ונקי"

נאור_מירזה_אופנת_גברים
|

הוא רק בן 25 וכבר בנה לעצמו מקום של כבוד בין מעצבי האופנה המובילים בארץ. האומנים הכי חמים בישראל עפים עליו, נאור אהרוניין, בעלים ומעצב המותג Mirza. מהיכן לקח את השם? מהמקום הכי אהוב בלב

נאור_מירזה_אופנת_גברים_אופנה
נאור אהרוניין [Mirza]. צילום: משה אהרון

מאת: נועם שקד צילומים: משה אהרון zilumehad@


נאור אהרוניין, בן ה-25 מעצב ומיסד המותג Mirza הצליח ב-5 שנים לקיומו של המותג לכבוש את אמני ארצנו – בין המפרגנים למותג ניתן למצוא את עדן חסון, משה פרץ, גיא פינס, רן דנקר ועוד רבים אחרים. ברגע שתכירו את המותג תבינו למה.

נתחיל משם המותג – מה משמעותו, מאיפה הוא הגיע?
"שם המותג על שמו של סבא שלי ז"ל. סבא מירזה היה איש אהוב ומוכר מאוד ברעננה, לכל מקום אליו הגענו – קראו לנו מירזה. הפרוש של מירזה בשפה הפרסית: גביר (אדון). הי לי ברור שהקמתי את המותג זה יהיה שמו."

"הקהל שלי הגיב לזה באהבה ענקית"

נאור_מירזה_אופנת_גברים_מגזין_אופנה
נאור אהרוניין [Mirza]. צילום: משה אהרון

מה מייחד אותך בנוף מעצבי האופנה לגברים בארץ? מהו ה-DNA שלך?
"מה שמייחד אותי בנוף אופנת הגברים הוא עצם הזיהוי של הפוטנציאל בצרכיו של הגבר הישראלי. העיצוב מותאם כמעט לכל גבר בישראל ובכלל. ה-DNA שלי עדכני, חדשני, נקי ונותן מענה לגבר."

אילו שינויים אתה מזהה בהתפתחות הטעם של הגבר הישראלי  באופנה? האם יש יותר פתיחות לצאת מהתבניות  של רשתות  האופנה ולחפש פריטים ייחודיים?
"אני חושב שיש פתיחות ענקית מצד הגבר הישראלי. יש רצון עז לצאת מרשתות האופנה הרגילות ולחפש פריטים ייחודים. מענה לכך בהחלט נמצא במירזה."

עומר חזן. צילום: עומרי רוזנגרט

"אני חושב שיש פתיחות ענקית מצד הגבר הישראלי. יש רצון עז לצאת מרשתות האופנה הרגילות ולחפש פריטים ייחודים. מענה לכך בהחלט נמצא במירזה."

העיצובים שלך פונים לגברים, אבל גם נשים, כמו דנה גרוצסקי לובשות חולצות בעיצובך. האם יש כוונה להרחיב את המותג גם לנשים?
"העיצובים פונים לנשים וגברים כאחד. רוב הפרטים הם יוניסקס. ולגבי העתיד, השמים הם הגבול."

דנה גרוצקי היא רק אחת מהרבה מאוד סלבס שלובשים את המותג – עומר חזן, גיא פינס, איתי לוי, עדן חסון, אסף אמדורסקי, אייל גולן ושמעון בוסקילה. איך זה עוזר למנף את המותג, במיוחד בימים אלו בהם לא קל להיות בעל עסק?
"ראשית, מחמיא לי מאוד ומפרגן להלביש אומנים וסלבס מכל התחומים. אני יכול לתת לך לדוגמא את אייל גולן שלבש ג'קט שלי והעלה תמונה – באותו יום הג'קט היה SOLD OUT. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לכל אותם אמנים, סלבס וקהל הלקוחות המדהים שלי: 'תודה על התמיכה והפירגון האדיר, אין כמוכם! אני מעריך בלי סוף'."

"הפרוש של מירזה בשפה הפרסית: גביר"

נאור_מירזה_אופנת_גברים_כתבות_אופנה
נאור אהרוניין [Mirza]. צילום: משה אהרון

מה המגמות הבולטות באופנת הגברים החורף?
"לאור המציאות החדשה אליה נקלענו החורף (תקופת הקורנה), עיצבתי קו של קולקציית ספורט הכוללת חליפות טרנינג מעוצבות עם לוגו חדש וספורטיבי המתאים לגברים ונשים כאחד. וכמובן שהקהל שלי הגיב לזה באהבה ענקית."


אתר: https://mirza.co.il/
פייסבוק: Mirza – מירזה
אינסטגרם: mirza_by_naor


נועם שקד, אופנה, אינסטגרם

נועם שקד – עיתונאית אופנה
אינסטגרם: noam.shaked

זארה-Fashion-Israel-מגזין- אופנה-ישראלי-טרנדים-נשים-2021-טרנדים-גברים-2021-חדשות-אופנה-אתר-אופנה-חדשות-האופנה-כתבות-אופנה-סטייל-טרנדים-מגזין-סטייל-מגזין-יופי-אופנה-ישראלית-אופנת-נשים-הפקות-אופנה-ישראל-קורונה-מגזין-אופנה

בעלים ועורך אחראי: אפי אליסי
Fashion Israel – מגזין אופנה של ישראל
מייל: fashionisrael.mag@gmail.com
טלפון: 050-7368167
אינסטגרםfashionisrael.mag
אתר: https://www.fashion-israel.co.il/
הקבוצה שלנו בפייסבוק: Fashion Israel – מגזין אופנה של כולם!
דף עסקי: Fashion Israel
כתובת למשלוח: רח׳ בר כוכבא 1, דירה 1, רמת גן

תגובות פייסבוק