סבינה מוסייב-שבוע האופנה

סבינה, שבוע האופנה1
|

הקולקציה של המעצבת סבינה מוסייב תחת המותג SABINA, לנשים לאביב קיץ 2016, מושפעת מהמקורות של המעצבת, עולם טקסטילי עשיר המאפיין את חבל המשי ותרגומו לשפה נשית, רומנטית ועכשווית. הקולקציה מתאפיינת באוסף מיוחד של רקמות, פשתן ומשיים מודפסים לצד ג'ינס מכובס ובדים מעולם הספורט שמשולבים בהרמוניה.

סבינה, שבוע האופנה2
צילום: אבי ולדמן
סבינה, שבוע האופנה3
צילום: אבי ולדמן
סבינה, שבוע האופנה4
צילום: אבי ולדמן
סבינה, שבוע האופנה5
צילום: אבי ולדמן
סבינה, שבוע האופנה6
צילום: אבי ולדמן
סבינה, שבוע האופנה7
צילום: אבי ולדמן
סבינה, שבוע האופנה
צילום: אבי ולדמן

סבינה מוסייב על הקולקציה: "הגישה הדקורטיבית הושרשה בי, ואני תמיד מחפשת עניין וייחוד בכל חומר אתו אני בוחרת לעבוד, שלב חיפוש החומרים הוא החלק האהוב עליי בתהליך …ברגע שאני מוצאת את האלמנט שמרתק אותי, סביבו אני בונה את הדגם… אני נותנת לחומר את הכבוד ומספרת את הסיפור שלו"

הצבעוניות הקלאסית של שחור לבן וקאמל משולבת באלגנטיות עם מתכות, רקמות ודפוסים צבעוניים ושמחים. הגזרות בקולקציה אלגנטיות ולבושות אך נינוחות ולא מתאמצות וכוללות פריטי לבוש אייקוניים שהם פריטי מפתח בכל מלתחה כמו טי שירט, חצאית עפרון ווסט מחויט ששודרגו ברוח הקולקציה ומאזנים את הפריטים הטרנדיים והגחמניים יותר.

הקולקציה מורכבת משילובים הרפתקניים ופריטי MUST HAV  שביחד מספרים את הסיפור הוויזואלי של קיץ 2016 של SABINA .

סבינה מוסייב, מותג לעיצוב בגדי נשים הפועל עם חזון של נשיות רכה ופואטית תוך יצירת פריטי לבוש ייחודיים ,נינוחים ועכשוויים עם דגש על רמת גימור גבוהה ותשומת לב לפרטים הקטנים. הוקם ב2011 על ידי זוג, מאיר מויאל וסבינה מוסייב. סבינה מוסייב היא בוגרת שנקר, דור שלישי לחייטים. ילידת בקו, אזרבג'אן, איזור עשיר בעבודות טקסטיל (שטיחים, אריגים רקמות ועוד).

מדי עונה משתנות ההשראות ואיתן בחירות הבדים, הצבעים והצלליות אך תמיד במרכז הקולקציה עומדת האשה שלובשת SABINA , הצרכים והגחמות שלה. היא מחוברת לנשיות שלה, הרפתקנית ובטוחה בעצמה, כך שאין לה צורך להתאמץ בשביל לבלוט בנוכחות שלה.

הפריטים מעוצבים כך שאת רובם ניתן ללבוש בכל שעות היום, על מנת למקסם את הפונקציונליות שלהם במלתחה. רוב שמלות הערב האלגנטיות נינוחות ונוחות מספיק ללבישה ביומיום בשינויי סטיילינג קלים. הדגמים דומיננטיים ובעלי נוכחות אבל לא דרמטיים ומשתלטים, מה שמשאיר מקום לפרשנות אינדיבידואלית של הלובשת.

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה, שבוע האופנה
תגובות פייסבוק