VIBE ISRAEL

VIBE ISRAEL-2
|

VIBE ISRAEL – משלחת מובילי דעת קהל בכירים בתחום האופנה מרחבי העולם תגיע לסיור בן שבוע בישראל בו תחווה את עולם האופנה הישראלי

עמותת VIBE ISRAEL הפועלת לשיפור תדמית מדינת ישראל בעולם תנחית בסוף השבוע הקרוב משלחת מובילי דעת קהל ברשתות החברתיות מעולם האופנה, לסיור בן שבוע בו יחשפו לעולם האופנה הישראלי בפרט, ולמדינת ישראל בכלל. מנכ"לית העמותה ג'ואנה לנדאו: "פעילות הארגון מקבל בימים אלו משנה תוקף לאור הסיקור השלילי של מדינת ישראל בעולם- יש חשיבות להדגשת חוזקותיה של המדינה".

משלחת הכוללת שישה מובילי דעת קהל ברשתות החברתיות מרחבי העולם בתחום האופנה תגיע לישראל ביום שישי הקרוב לסיור בן שבוע, במסגרתו ייפגשו עם דמויות מובילות מעולם האופנה הישראלי ויחוו את מדינת ישראל. לחברי המשלחת, הנחשבים לאושיות אופנה מובילות מיליוני עוקבים, אשר צפויים להיחשף באמצעותם למדינת ישראל תוססת ודינמית, מציאות אליה אינם זוכים להיחשף אליה באמצעות כלי התקשורת המסורתיים.
מנכ"לית עמותת VIBE ISRAEL  ג'ואנה לנדאו: "ברוב המקרים בהם נחשפים אנשים ברחבי העולם למדינת ישראל זה נעשה בהקשר הסכסוך הישראלי- פלסטיני, מה שמייצר עבורם תמונת מצב מאד עגומה על מדינת ישראל. מטרת הארגון היא להדגיש את החוזקות והיתרונות של מדינת ישראל במגוון רחב של תחומים באמצעות הבאתם של משפיענים דיגיטליים אשר חושפים את קוראיהם לתכנים אלו בצורה בלתי אמצעית. פעילות זו חשובה באופן שוטף, ובטח בימים אלו כאשר פעילותנו מקבלת משנה תוקף לנוכח גל הטרור המביא לסיקור שלילי ברחבי העולם.

VIBE ISRAEL-1
אדם כץ סינדינג. צילום: יח"צ

אדם כץ סינדינג / 1,000,000 עוקבים – ניו יורק

אדם כץ סינדינג הוא צלם אופנה בעל שם עולמי המצלם עבור המגזינים הנחשבים בעולם, הוא מתגורר בברוקלין, ניו יורק. הוא ירש את ציוד המצלמה הראשון שלו לאחר מות אביו והחל לצלם ללא הרף. הפרויקט המשמעותי ביותר  של אדם  צילום נוף (עיתונאי) המתאר את העולם היומיומי של האופנה משבועות האופנה בערים השונות בעולם.
http://le21eme.com

VIBE ISRAEL-47
דאינה אנצ'ו ואלינה טנסה. צילום: יח"צ

דאינה אנצ'ו ואלינה טנסה / 500,000 עוקבים – רומניה

דיאנה אנציו ואלינה טנסה התחילו את העסק שלהן לפני 7 שנים והשיקו סוכנות יחסי ציבור ואירועים עם סדרה של תערוכות וירידי אופנה פופולרית של אופנת וינטג'. דיאנה ואלינה  משתפות פעולה בפרויקטים ייחודיים עם חברות שונות ומותגים של מעצבים, קהלי יעד, בלוגרים ויועצי אופנה. נוכחותם במהלך שבועות האופנה בפריז,מילאנו וניו יורק גרמה להן בשלוש השנים האחרונות לפופולריות רבה כמעט בכל מגזין אופנה ואתר.
http://fabulousmuses.net

VIBE ISRAEL-5
אודרי רוג'רס. צילום: יח"צ

אודרי רוג'רס/ 550,000 עוקבים- פריז

אודרי רוג'רס, במקור מארה"ב וכיום חיה בפריז  שהתחילה את עיסוקה בתחום האופנה כמשהו מזדמן בזמן שלמדה ספרות אנגלית באוניברסיטת דורהאם. התואר שיעממם אותה  אז היא התחילה לצלם תמונות של ארון בגדים שלה אותו כינתה  “student-on-a-budget” wardrobe . לאחר שסיימה את הלימודים, היא החלה בלימודי תואר שני  העוסק באופנה עיתונאית . אחרי השינוי ספונטני, החליטה לעבור לפריז ולהתחיל להתעסק בבלוגים של אופנה כקריירה. היום היא מבלה את הזמן שלה בין פריז וברצלונה והיא עיתונאית במשרה מלאה ב-Frassy.
http://www.befrassy.net/

VIBE ISRAEL-3
יויו זנגזו. צילום: יח"צ

יויו זנגזו / 200,000 עוקבים- סין/ פריז

יויו ילידת סין המתגוררת בימים אלו בפריז מתמחה בשוק האופנה הסיני והצרפתי ובעלת אתר אופנה המצליח YOYO FASHION BOOK . מעבר לפעילות ברשתות יויו הינה סטייליסטית בתצוגות אופנה בשבועות האופנה ברחבי העולם, שגרירת המותג 'קנזו' לשוק האסייאתי וכותבת במגזינים המובילים ביותר בסין.
http://yuyufashionbook.com

VIBE ISRAEL-6
אן סנדסטורם. צילום: יח"צ

אן סנדסטורם / 200,000 עוקבים- סן פרנסיסקו

אן בעלת ראש בלוג אופנה מצליח בעולם בו היא מתארת את חוויותיה כאם מכורה לשופינג למאות אלפים אשר עוקבים אחרי חוויותיה.
http://9to5chic.com/

VIBE ISRAEL הינה עמותה א-פוליטית הפועלת למיצוב ישראל בדעת הקהל העולמי בשיתוף עם המגזר העסקי והפילנתרופי כמעוז של יצירתיות, חדשנות ויזמות יוצאי דופן. העמותה מזמינה מובילי דעה אינטרנטיים מחו"ל, עם מאות אלפי ומיליוני קוראים ברחבי העולם לסיור בן שבוע בישראל, ללא עלות, במהלכו הם נחשפים לרוח היצירתיות, היזמות והחדשנות המאפיינת את ישראל.

פורסם בקטגוריות אופנה, מגזין אופנה
תגובות פייסבוק